3.5 Monday.com jako przykładowe narzędzie zarządzania projektami


Monday.com daje możliwość korzystania z wszystkich wspomnianych powyżej funkcji i możliwości. W następnej części wyjaśnimy bardziej szczegółowo, co za pośrednictwem Monday.com możemy zrobić, aby usprawnić wirtualnie działania biznesowe pracowników. Monday.com posiada również świetne zasoby i wsparcie. Komunikacja z odbiorcą następuje za pomocą webinariów Zoom, o których bliżej w części końcowej. Monday.com oferuje następujące wskazówki i triki, które niewątpliwie czynią je jeszcze bardziej atrakcyjnym narzędziem do wirtualnego zarządzania projektami.

Nie polegasz jedynie na poczcie e-mail; narzędzie zachęca do częstszej  komunikacji za pośrednictwem Zoom lub Skype co znacznie usprawnia wirtualne zarządzanie. Ponadto transmisje internetowe i webinaria pozwalają zoptymalizować komunikację między zespołami i w całej firmie. Lepsze zrozumienie, otwarta dyskusja, możliwość natychmiastowej reakcji i przekazywania feedback to tylko jedne z niektórych atrybutów tego narzędzia.

Zapewnia, że ​​wszyscy korzystają z internetowej platformy zarządzania projektami i zachęca do przepływu informacji; gwarantuje to, że krytyczne informacje nie będą już zalegać w skrzynkach odbiorczych. Zespoły stają się bardziej połączone i współpracują oraz spędzają mniej czasu na rozwiązywaniu problemów na poziomie grupy w wyniku otwarcia, kto z kim rozmawia i jak odblokowuje się informacje. Przejrzystość jest kluczowa, aby każdy mógł zobaczyć rozmowę i opinie, wskoczyć i zaoferować rozwiązania lub wsparcie.

Zachęca do korzystania z przekazów wideo na żywo i zmiany sposobu myślenia (YouTube, Zoom); Filmy są świetnym sposobem na prezentację, wyjaśnienie na przykład specyfikacji produktów i procedur oraz przekazania wskazówek i porad procesu sprzedaży. Pozwala to na lepsze zrozumienie potrzeb klienta, dostosowania do jego oczekiwań i w rezultacie zwiększenia sprzedaży.

Współpracuje i jest kompatybilna z innymi platformami (np. Facebook); wprowadza bezpieczną przestrzeń roboczą dla podopiecznych/pracowników do połączeń, komunikacji i współpracy. Jest wyposażona we wszystkie popularne, przydatne funkcje ułatwiające wykonywanie zadań.